Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysplazja małego stopnia - CIN I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-26, 17:56   #734
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez Agataaa13 Pokaż wiadomość
Czy jakoś szczególnie dbałaś o siebie w tym okresie pomiędzy badaniami? Jakieś leki, witaminy, coś zmieniłaś w stylu życia ?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

I jak tam zdrowie ? Wszystko Ok?
Tak jak wspomnialam, leczę się w Opramedzie. Oni lacza medycyne konwencjonalna z alternatywna. Leczenie polega na przyjmowaniu codziennie ogromnych ilosci L-lizyny, cynku i witaminy D3 (ostatnio dolaczyli mi tez kwasy omega) a takze przyjmowaniu dwa razy w tygodniu dozylnych wlewow z witaminy C, selenu i glutationu. Tych tabletek dziennie lykam tyle, az czasami mnie boli brzuch no ale jak widac zadzialalo, bo badanie ginekologiczne bylo robione u zupelnie niezaleznego ginekologa. W stylu zycia raczej nic nie zmienilam, zyje normalnie, diete tez mam normalna, chociaz radzili mi zebym przeszla na specjalna diete, gdyz mam tez problemy z tarczyca, ale ja jakos nie umiem sie przemoc, zbyt bardzo kocham slodycze i niezdrowe zarcie Sama od siebie do suplementacji dolozylam jeszcze witamine A, witamine B12, B9 i B6 (wyczytalam w internecie ze wlasnie te witaminy moga pomoc zwalczyc hpv, chcialam dorzucic jeszcze witamine E, ale podobno bardzo latwo ja przedawkowac wiec sie troche balam).
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując