Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dzidzię od 2018 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-23, 09:57   #1578
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
To póki mam chwilę czasu to może coś napiszę o sobie?
Przyda się uaktualnić pierwszą stronę bo wiele więcej nas się udziela niż jest zapisana

Mam 26 lat i staramy się o dziecko od lutego 2017. Niecałe 2 tygodnie temu straciłam swoją pierwszą ciążę [emoji257]niedługo było nam dane się cieszyć... Nasz aniołek odszedł w 8tc

Teraz czekam na zielone światło od gina i pierwszy @. Tak bardzo bym chciała załapać się na wrzesień a z drugiej strony jest strach, że znów sobie długo poczekamy [emoji20]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
U mnie z wizytami będzie tylko problem na początku. Mama napewno będzie chciała przylecieć z Polski i posiedziec z nami więc z tydzień/ dwa nam pomoże trochę albo się zagryziemy. A rodzice tżta mieszkają 2 godziny jazdy od nas i myślę że wpadną na jedną noc ale nie dłużej

Jeśli chodzi o "doświadczenie" to mój brat urodził się jak miałam 11 lat i naprawdę dużo mamie pomagałam z nim bo mi to dużo radości dawało. Myślę że tak jak wszystkie napisalyscie instynkt ma wielka moc i wiele rzeczy przyjdzie samo. A o resztę trzeba czasem poprosić o pomoc lub spytać i wstydu w tym nie ma.
Z cudzym dzieckiem zawsze trochę sztywniej niż z własnym [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam teściów blisko a rodziców godzinę drogi no więc sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora