Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:26   #50
megam
Raczkowanie
 
Avatar megam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Przede wszystkim starając się o dzidziusia trzeba poprawić swoją dietę, pozbyć sie stresu (na ile to możliwe). Często te czynniki sprawiają, że cykl np. staje się bardziej regularny, a to już coś. Kiedyś się zastanawiałam, dlaczego tak ważne są dni płodne - to teraz wiem. Podczas tych dni śluz jest rzadszy i ma odczyn zasadowy, czyli plemniki mają większą szansę na przetrwanie niż w środowisku kwaśnym. Poza tym dobra jest pozycja na pieska i dobra jest klasyczna bo pozwalają na dokładną penetrację i sperma też głębiej może wniknąć, co plemnikom skraca tez drogę. A co najważniejsze? Żeby mieć orgazm - skurcze mimowolnie poniosą nasienie głębiej. Takie to już jest życie, że jak któraś z dziewczyn napisała, zachodzą nie te, które powinny. Bo one skupiają się na przyjemności płynącej z seksu, a nie na tym, "zajdę czy nie zajdę". Powodzenia dziewuszki
To ja od siebie dodam, że warto też łykać wiesiołek. Kiedyś wyczyrtałam na forach i powiem że u mnie się sprawdza. Jak pisłam wyżej miałam kilka poprzeczek dośc wysokich i poprzez jedną z nich śluz płodny prawie zaniknął Teraz już jestem pozabiegach i mam względnie wyregulowany cykl i widze że wiesiołek robi swoje. Także polecam
__________________
errare humanum est
megam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując