Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-08, 11:38   #498
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Marianna gratuluję synka! Kilogramami się nie przejmuj, przy dwójce dzieci nie bedziesz mieć czasu na siedzenie i jedzenie a kilogramy znikną [emoji6] rodziłas SN czy cesarka? Ja przeszlam na dietę paleo nie tylko ze względu na odchudzanie ale też dlatego ze reguluje hormony, ciśnienie, cholesterol. Narazie 2 dni, zobaczymy jak długo dam radę. Najwiekszy problem mam.z odstawieniem nabiału.
Zabuzabu dziękuję [emoji8][emoji8][emoji8]. Masz rację z tymi kg, niepotrzebnie biorę sobie głupie uwagi niektórych do siebie i się przejmuje, usłyszałam kilka dni po porodzie "wyglądasz jakbyś miała zaraz drugie urodzić" i tak w głowie siedzi.
Rodziłam sn, 4 dni po terminie i tym razem poród się zaczął sam.
Jaka to jest dieta paleo? Ja narazie odstawilam nabiał, od wczoraj[emoji6] ponieważ synek ma od 4 tygodni katar :/ najpierw myśleliśmy że to wirusowy, później pediatra, myślała że od ulewania, ale po takim czasie jego trwania i że nic nie działa na ten katar, plus sucha wysypka na twarzy, jest to raczej katar alergiczny, córka choruje na azs i miała skazę bialkową więc pewnie przy synku też nas to nie ominie. Narazie wyeliminowałam nabiał i zobaczymy czy to pomoże.

Zabuzabu jak Twoje samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując