Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-01, 13:33   #18
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez goczek Pokaż wiadomość

I z powodu takiej jednej niepasującej Ci cechy (a wiesz czemu konkretni osobnicy mieszkają z rodzicami?) skreślasz faceta?
Tak, to dla mnie bardzo istotne, żeby uciąć pępowinę, kiedy jest na to czas (czyli najpóźniej po studiach, koło 25 roku życia), stać się samodzielnym, prać sobie gacie, nie jadać mamusinych obiadków i nie konsultować wszystkiego z rodzicielką.
dla mnie tez nieuzależnienie od rodziców jest ważne. Ale taki przykład, z życia mojego wzięty- facet mieszkający sam, we wlasnym mieszkaniu- po bliższym poznaniu okazało się, że :
- mieszkanie kupii mu rodzice
- jest na tyle blizko związany z nimi, że np. w środku randki ok godziny 23ciej na telefon od ojca, że zepsul mi sie komputer (niepotrzebny do jakiejs plracy nocnej czy innej pilnej sprawy) ow osobnik sie zzrywa i jedzie po nocy naprawiać. i inne podobne kwiatki.
ja związalam sie z takim mieszkającym po 25tym r.ż. z rodzicami i póki co przez 8 lat życia oznak maminsynkowatosci nie wykazuje.
z ciekawości- macie inne takie "punkty", za które bez głebszych analiz skreślacie kandydata

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość

Skoro wracamy do tematu. Podzielcie się Waszymi ostatnimi odkryciami. Jeżeli mielibyście/miałybyście polecić na tę chwilę topowe serwisy randkowe - zapraszam do wypowiedzi.
(ja już dawno zatrzymałem się na Sympatii badoo i tinderze..., porzuciłem na kilka lat, zakończyłem związek i dopiero wracam do internetowego życia )
nie mam pojęcia czy to topowy, bo bardzo nie jestem na bieżaco, ale moze taki serwis mydwoje? dawno temu korzystalam. zna ktos?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora