Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Młoda mama myśli o rozwodzie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-10, 20:57   #95
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Dot.: Młoda mama myśli o rozwodzie

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Załóżmy, że Autorka przesadza i jest tragana hormonami, wyolbrzymia, ale chyba po to są bliskie osoby, a najbardziej partner, żeby przytulić, pocieszyć, zwłaszcza, że to depresja poporodowa czy też trudność w odnalezieniu się w nowej sytuacji, a nie brak kasy na nowe buty czy złamany paznokieć.

Nie mogę zdzierżyć, kiedy jedna osoba w związku się otwiera i wylewa, tłumaczy, że jest źle, a ktoś to olewa, 'wydziwiasz'. Ja rozumiem, ze on nagle pracy nie rzuci (tym bardziej nie powinien takiej chwili), ale wystarzyłoby zapewne pokazać, ze siadam z tym tyłkiem i gadam z tobą, rozumiem, że jest ciężko, jakoś to przejdziemy itd. a nie totalna zlewka. I o to się problem rozbija, a nie o to czy on pracuje na delegacjach czy zdalnie.
Przed porodem małżonek Autorki obiecywał pomoc przy dziecku a koniec końców uciekł w pracę, której nie chciał zmienić na stacjonarną mimo kryzysowej sytuacji. Autorce najbardziej pomogły obce osoby - położna w trakcie problemów z karmieniem piersią i terapeutka.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 16 192 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline   Odpowiedz cytując