Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brat - fleja
Wątek: Brat - fleja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-23, 03:46   #91
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie

Dot.: Brat - fleja

Ja rozumiem Twoją frustrację, u mnie w domu rodzice mnie i moje rodzeństwo od najmłodszych lat uczyli porządku i nie mówię tu tylko o oczywistym sprzątaniu po sobie, ale o normalnym podziale obowiązków, a nie, że mama/babcia czy jakakolwiek jedna wyznaczona osoba robi wszystko, myje podłogi, odkurza, robi pranie, a reszta nic. Teraz to doceniam, że mam to wyuczone, a nie jak Twój brat, że pewnie pierwsze pranie zrobi w wieku 25 lat jak się w końcu wyprowadzi i będzie szukał w internecie jak wymyć podłogę albo jak pozbyć się pleśni ze szklanki

Dostałabym szału gdybym dopiero co posprzątała, a ktoś by mi zaraz zrobił syf i się jeszcze denerwował, że sprzątam, bo mu zagłuszam dźwięk na słuchawkach...

Ale to jest po prostu patowa sytuacja, nie jesteś w stanie nic zrobić, można jedynie współczuć takiego brata, w głowie mi się nie mieści, że niektórzy rodzice na własne życzenie wychowują przyszłego syfiarza, a potem się wkurzają, może gdyby od dziecka czegoś od niego (od Was?) wymagali, to nie byłoby teraz takiego problemu. Jak już się kiedyś wyprowadzi, to nigdy bym dobrowolnie nie przyjechała do jego mieszkania, miałabym odruch wymiotny pewnie już stojąc w progu
kolorowe_jaskolki jest offline   Odpowiedz cytując