Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-27, 15:11   #67
Emanuelle_Noire
jadowita żmija

Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

Dokładnie jest tak, jak piszesz. W ciągu 3 tygodni miałam 3 razy pobierają krew. Zaliczyłam masę lekarzy a to jeszcze nie koniec.. cierpię na refluks żołądka, który się niedawno uaktywnił, bo mam straszne rzuty na słodycze, chipsy, krakersy czyli typowe wyzwalacze refluksu. Więc wkręciłam sobie już najgorsze i czekam na wolny termin na gastroskopię. Sama sobie winna jestem. I tak zawsze coś..

Też mam refluks i stres na bank to nasila.. A w zeszłe lato nic mi nie pomagało, żadne ipp. Miałam dosłownie ściśnięty przełyk.. Gastroskopia to dla mnie już jak usg także rozumiem Ciebie.. Krokiem do wygrania małej bitwy będzie jeśli nie polecisz na tą gastroskopię. A na refluks polecam siemię lniane i ipp jeśli tak bardzo dokucza. Zauważyłam, że na wiosnę zawsze się to zaostrza.