Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy powinnam od niego odejść?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-18, 07:28   #13
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czy powinnam od niego odejść?

Cytat:
Napisane przez szary_bialy Pokaż wiadomość
Dziękuję za ten komentarz. Tak zrobię, on się nie zmieni, szkoda życia i nerwów.


edit: Myślicie, że taki typ będzie podobnie traktował każdą swoją kolejną partnerkę?
Myślę że każdą która mu na takie zachowanie pozwoli. Wiadomo, nikt nie jest idealny i każdy ma jakieś wady, są też takie cechy osobowości które jedna osoba zaakceptuje a inna nie (jeden toleruje spóźnialstwo iny bałaganiarstwo jeszcze inny małomówność albo właśnie gadulstwo). Ale takie rzeczy jak Ty tutaj opisałaś to są definitywne show stoppery. Ja dałabym sobie spokój po pierwszym kłamstwie, ale są na pewno dziewczyny które dadzą się tak zwodzić i wierzą ze taki typ się zmieni. No i tacy faceci potem z takimi dziewczynami się wiążą i robią co chcą. I takie dziewczyny będzie tak traktował nie dlatego że jest beznadziejnym człowiekiem (chociaż jest) tylko dlatego że one będę mu na to pozwalać. Jak trafi na jakąkolwiek pewniejszą siebie to nawet nie zdąży się pożegnać i już jej nie będzie. Tutaj nie ma się co zastanawiać czy to przez niego sytuacja jest jaka jest bla bla bla. Jak ktoś Ciebie nie szanuje to Twoim zadaniem nie jest zasłużyć na szacunek tylko odciąć się od takich ludzi bo to po prostu nie Twoja liga. Koniec kropka.
Dać znać jak poszło i w ogóle uważaj na siebie, tak jak pisałam wg mnie koleś jest nieprzewidywalny i lepiej żebyś poinformowała go o zakończeniu znajomości na odległość jak już będziesz bezpieczna w innym miejscu.

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2020-10-18 o 07:32
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując