Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-27, 18:02   #3661
Finka2L
Raczkowanie
 
Avatar Finka2L
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 238
Dot.: Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)

Czy mogłabym prosić o przeanalizowanie składu odżywki bez spłukiwania Giovanni Direct Leave-in Weightless Moisture Conditioner. Wiem, że wersja z drzewem herbacianym została przeanalizowana, ale tej nie znalazłam. Oto skład


Aqua (Purified Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Thymus Vulgans (Thyme) Extract, Chamomilla Recuitita (Matricaria) Extract, Salvia Sclarea (Clary) Leaf Extract, Lavandula Angustifuolia (Lavender) Extract, Tussilago Farfara (Coltsfoot) Flower Extract, Chillea Millefolium (Yarrow) Extract, Equisetum Arvense Extract, Glyceine Soja (Soybean) Seed Extract, Cetyl Alcohol (Plant Derived), Tocopherol (Vitamin E), Panthenol (Pro-Vitamin B5), Citric Acid (Corn), Phenoxyethanol, Grapefruit Seed (Citrus Derived), Natural Fragrance.


Dziękuję i bardzo przepraszam jeśli przez moją nieuwagę ta odżywka jednak już tu była.
Finka2L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując