Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-25, 16:25   #34
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Witam sie dziewczyny w niedziele ta pioesnka francuska śliczna.. Ale jak chyba chciałabym jakąś polską..chociaż chodzi mi po głowie od wczoraj piosenka Bublé, którą wstawiła któraś! Któregoś dnia siądziemy z tż i wybierzemy coś
ja z racji studiów i ogólnej miłości do francuskiego mam słabość do francuskich piosenek wszyscy o tym wiedzą, TZowi to nie przeszkadza więc będzie po francusku; oczywiście gdybym znalazła jakąs nieoklepaną piosenkę po polsku z odpowiednim tekstem i ładną melodią to tez by mogła być ale póki co takowej nie mam...
Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Piosenka jest cudowna! Melodyjna, romantyczna... Walcowata Jest tyle ładnych piosenek do walca, ale M niezbyt umie tańczyć, to pozostanie nam lekkie kibanie się do Buble
może zaciągnij go na lekcie tańca, sa fajne, niedługie kursy dla nareczonych - żadne układy, tylko nauka podstawowych kroków walca czy rock'n rolla - bardzo przydatne na wesele bo przecież z niejedna osoba trzeba będzie zatańczyć...
Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Hej. Mam zamiar się przyłączyć do waszej sekty Mam zamiar bo pomysł organizowania wesela dopiero niedawno się narodził. Miało to by być wesele na ok. 120 os. Niestety wątpię, że da się to tak szybko zorganizować. Już są rezerwacje na 2014, a na 2013 chyba zostały same ostatki. Wiadomo najważniejsza sala, kamerzysta, fotograf i zespół. Jak uda mi się zgrać taką moją fantastyczną czwórkę to wesele 2013, jak nie to chyba sfiksuję do 2014.

Odnośnie piosenek, ja chyba pokuszę się na tą
http://www.youtube.com/watch?v=Eo-tp0JZvUA
witaj w naszym gronie
a co to za fantastyczna czwórka?
Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziewczęta byłam dzisiaj po sukienkę i zakupiłam ale trzeba będzie ją trochę zwężyć w biuście i talii jeszcze nie zdążyłam zrobić sobie w niej zdjęcia więc wrzucam foto na modelce co myślicie? ja jestem w niej zakochana
co do piosenki to my chcemy One and only - Adele lub Goo Goo Dolls - Iris.
to pronovias albo la sposa? mierzyłam coś podobnego - piękna, choć nie na mnie

łikend powoli się kończy, zaraz opuszczamy Lublin na szczęście był owocny w ślubno-weselne przygotowania
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując