Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XL.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 19:06   #50
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XL.

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
U mnie też kiepsko, a wręcz fatalnie. Jestem załamana. Były przyszedł pod mój dom, mówiąc że ma zamiar to naprawić. Zaczął mówić, że zostawił mnie bo przestraszył się obowiązków, poważnego życia, że coś z nim jest nie tak dlatego on musi iść się podleczyć, zobaczyć co mu jest. Powiedział, że kocha, że brakuje mu mnie i ma na dniach zacząć to naprawiać..
Powiedziałam, że to koniec on na to NIE i że on nigdy nie powiedział tego ostatecznie i że on będzie walczył. Że ogólnie wszystko to jest jego wina, że jestem dobrą dziewczyną, że to on ma ze sobą problem. Później powiedzialam, że dla mnie to definitywny koniec, a on na to NAPRAWIĘ TO słyszysz i tak powtórzył kilka razy, przytulił a ja teraz siedzę i ryczę... Czuję się fatalnie...
Kochana sercem calym wspieram Cie i zycze Ci by sie ulozylo tak jak sobie tego wymarzysz ale dla wlasnego dobra nie nastawiaj sie prosze...

Ja to slyszalam wiele razy.. a pozniej? A później jednak on nie wie, ma watpliwosci, ma balagan w glowie. A później znowu kleczal plakal i błagał bym mu dala czas, ze on musi sobie poukladac ze bedzie walczyl. Przyjechal z rzeczami rano. A wieczorem spakowal je znowu i powiedzial ze jednak nie moze...

Lacznie wyprowadzal sie i wprowadzal z 6? 7 razy? Czasem bylo to na kilka godz. Czasem na kilka dni. Raz na 2 msc... i tylko ciagle taka hustawka.

Nie rob sobie takiej krzywdy jak ja dałam sobie robic.

Rano przyjechał bo on mnie kocha i zostawil rzeczy, pojechał do pracy. Ja szczesliwa ze juz wszystko bedzie super, czekam wieczorem z seksownej bieliźnie z kolacja i winem. A on wchodzi oddaje mi klucze przeprasza ze jednak nie moze, zabiera rzeczy i wychodzi. Za 2 tyg znowu "tęsknię, brakuje mi Ciebie". To pieklo nie zycie. Przeszlam roller coster ktorego nikomu nie zycze. Nie popelniaj tego bledu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora