Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki NIOD i HYLAMIDE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-10, 07:47   #11
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja w tym roku odkryłam NIOD NAAP 15%, moja bardzo wrażliwa cera go uwielbia. NAAP złuszcza skórę za pomocą bakterii probiotycznych, peptydów i aminokwasów, bez wysuszenia i podrażnień.
czy to złuszczanie jest widoczne dla oka? Są skórki i inne tego typu przyjemności? Myślę o tym serum dla córki, bo ma bardzo wrażliwą skórę (w dzieciństwie wręcz atopową).

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Od kilku tygodni używam serum NIOD fractionated eye -robi wszystko, co powinien robić kosmetyk pod oczy. Już nawet nie będę szukać innych wynalazków. Nawilża, rozjaśnia, usuwa zaczerwienienia wokół oczu. Ma wodną konsystencję - na dzień stosuję solo, na noc nakładam na wierz tani krem za kilka zł i budzę się z piękną, wypoczętą skórą. Cała twarz wygląda przez to młodziej bo okolice oczu są w tak dobrym stanie.

To był mój pierwszy zakup (dzięki Susabee i też jestem z niego bardzo zadowolona. Po wakacjach miałam jak zwykle mocne urodowe tąpnięcie które to serum nieco zniwelowało... używam 2x dziennie na całe powieki i ładnie się skóra napięła, wygładziła
chociaż ta wodnistość jest dla mnie trudna



Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Zużyłam też butelkę serum NIOD survival 0 -efektów 0. Totalne nic, kupiłam rok temu za ok 30zł na black friday, nigdy nawet takiej kwoty bym za to nie dała, nie robi nic.
ale przynajmniej nie kryją się - zero w samej nazwie

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam do tej pory:

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate - razem z Subq eyes Hylamide jedyne produkty podoczne, które cokolwiek u mnie robiły, ale ponieważ Subq eyes jest tańszy, to częściej go kupuję.
zapisuję

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex - porządne serum, ale ja nie mam w ogóle problemów z nawilżeniem skóry, więc nie do końca jestem targetem tego produktu
jedzie do mnie i z tego co widzę, to już jest dość blisko - dziś rano paczka została wydana do doręczenia, jak znam życie (a znam) to pan Henryk będzie ok.17


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obecnie mam próbkę Superoxide Dismutase Saccharide Mist. Oraz nieotwarte jeszcze Non-Acid Acid Precursor i Copper Amino Isolate Serum. Trochę potrwa, zanim je otworzę, bo mam w użyciu 5 innych ser.
o i na mgiełke też czekam; skusiłam się ze względu na permanentny problem w nakładaniu serum miedziowego; na stronie deciem piszą (w ogóle fajne są te schematy pielęgnacyjne; fajne ale też zgubne dla portfela


miedziowe serum akurat mam jeszcze z BU, ale mam nadzieję, że będzie współpracować z mgiełką; a serum CAIS to będzie mój następny zakup


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z Hylamide miałam:
wspomniany Subq eyes.
Sensitive Fix - mam tylko okresowo problemy z podrażnieniem, ale serum jest w porządku.
Pore Control - nic specjalnego.
Pore Flush mgiełka - też bez rewelacji
Matt 12 baza - to był dość fajny produkt jak na silikonową, emolientową bazę. Moja cera takich formuł nie lubi, a tutaj było ok i stosowałam tę bazę w ubiegłą zimę. Chociaż matowić to mojej cery żadne kosmetyki poza pudrem i bibułkami nie matowią.

Mam też krem do rąk innej marki Deciem, The Chemistry Brand HA3 Hand Hydrator i jest świetny na zimę.
z Hylamid nic jeszcze nie miałam ale jestem ciekawa paru produktów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2019-12-10 o 15:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując