Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-18, 22:08   #60
Ciamciarmcia
Przyczajenie
 
Avatar Ciamciarmcia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 4
Dot.: Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?

Jeśli chcesz poprawić kondycję swoich włosów zrezygnuj z prostowania, suszenia itp. Natychmiast! Wiem, że wydaje się to niemożliwe osobie, która robi to ciągle, ale to kwestia przyzwyczajenia. Sama przeszłam podobną metamorfozę. Jeszcze 2 miesiace temu nie wyobrażałam sobie dnia bez umycia i wysuszenia włosów, bo uważałam, że lepiej się układają i wyglądają. Bzdura. Trzeba włosy przzywczaić do nowych nawyków. Trochę późno zmądrzałam dlatego dziś mam dość zniszczone i wypadające włosy. Ale gdy zaczniemy je mniej męczyć ciepłem suszarek i prostownic nie będą już takim suchym sianem. Do tego polecam szampon pokrzywowy Ziaja, który wygładza włosy. Już podczas mycia czuć to cudowne uczucie. Super! Na wypadające włosy polecam masczkę z olejku rycynowego i jajek. Moża go kupić w aptece za ok 5-6 zł. Przepis można znaleść w internecie. I pamiętaj pierwszy krok - odłóż prostownicę! To bardzo ważne
Pozdrawiam
Ciamciarmcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując