Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-16, 10:16   #41
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Ana zdrówka życzę

Dzisiaj dzień zakupowo- sprzątający, zrobiłam dwa prania dla małego- kołderka, pościel, ochraniacze, prześcieradła. Strasznie dużo tego prania jest, jeszcze co najmniej z 3 prania wyjdą. Tylko kto to teraz wyprasuje Poza tym upiekłam ciacho z truskawkami. W sklepie mały tak się wypychał, ze aż iść nie mogłam tak bolało, chyba tez chciał porobić zakupy
Dzięki

Maluszek widzę, że aktywny, a przygotowanie pełną parą

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
no nie przesadzaj, wszystkie egzaminy na studiach masz zaliczone, wiec juz tylko obrona a to juz praktycznie koniec

I ja bym ten Twoj kaszel sprawdziła, przeciez nie mozna go miec tak dlugo...sama do niedawna tak cierpiałam...Zdrowka:cmok :
Akurat bardziej mnie martwi ten awans w pracy, a potem zakończenie niż obrona przynajmniej na razie, bo ona najdalej, na razie mam się czym martwić co bliżej

Dziwne jest to z tym kaszlem, że calutką noc nie kaszle, odkąd się położę Zawsze przy chorobie na leżąco kaszel się nasilał i spałam z kilkoma poduszkami pod głową a teraz? nie rozumiem.

Na szczęście już widzę poprawę po tych antybiotykach i syropie z cebuli - zaczyna się odrywać. Zamęczyć się można.


Cześć! Dzisiaj pospaliśmy, ja przynajmniej odespałam ostatnie zarwane noce , ale znając życie w tym tygodniu będą kolejne zarwane i znowu stres...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora