Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 06:02   #54
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bao ja pracuję normalnie w szkolnej zerówce więc na statusie szkoły. Mam wolne tak samo jak cała szkoła. Wakacje, ferie, przerwy świąteczne itp.

Ile Izunia już ma? A przy meblach też nie chce chodzić?
w sobotę skończyłą 9 iesiecy przy meblach chodzi, ale zaraz ją coś zainteresuje i siada, a za rączki to non stop chce. No i raczkując biega po całymmieszkaniu, najchetniej z salonu leci do pokoju kubusiowego do zabawek
To tak z tą zerówką...to u nas jest zupełnie inaczej chyba dlatego, ze to oddział przedszkolny - tak figuruje i podlega pod przepisy obowiązujące w przedszkolu kurde, szkoda mi tej babki co tam siedzi, a od IX będziemy mieć drugi oddział zerówki dla 5 latków i tam ma przejść babka co nie będzie dla niej etatu z klas 1-3, jest wściekła...bo właśnie zero wakacji, wolnego między świętami itd. zupełnie inny tryb pracy.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Przeczytałam Was ale jakoś nie miałam siły odpisać....

Wczoraj byliśmy na festynie, kamilek sobie trochę połaził i pobawił.
Potem wieczór z TŻ. Dziś obiad u moje mamy, potem kościół i wieczorem grill z moimi rodzicami.

Proszę Was jutro o wielkie kciuki o 12 bo bedę walczyć o tytuł technika!!
powodzenia

Jezuuu ale mam katar:coo l:

aha, Blonde, zapomniałąm Ci odpisać, tak, nie bardzo mogłąm wziąć ten wychowawczy do wakacji, bo ta co za mnie byłą nie dostałaby wtedy pracyw gimnazjum, gdzie dziewczyna na zwolnienie ciążowe odchodziła. ALE z perspektywy czasu wydaje mi się, że guzik by mi potem zrobił....było iść i koniec

Ten tydzień mam prze.srany. Jutro na 15stą szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej - rychło w czas, na koniec roku szkolnego, w środę i czwartek rada, która u nas trwa lekko 3 godziny no koszmar! boszzzz jeszcze 2 tygodnie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora