Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaromania cz.LVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 13:52   #4984
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Tak, miałam kiedyś kolegę który co chwila przynosił jakieś gadzety reklamowe a to kubki, ksiażeczki z przepisami i różne inne rzeczy, niektóre były całkiem spoko i zapytałam go skąd on to wszystko bierze to mi powiedział bez ogródek że jego mama pracuje na poczcie i jak co jest listem zwykłym to sobie często zabiera dla siebie







masakra, ja bym nie popuściła już pal licho sweter ale baba zapewne nie pierwszy raz tak zrobiła

Cooo? Kufa, no nie moge po pierwsze jak sie ludzie zachowują a po drugie ze inni temu przytakują i nie wstyd im takiej postawy. Ta baba na poczcie wcale nie jest lepsza od faceta, który mi telefon z torebki zwinął.
Tez bym nie popuściła, nie ma mowy.
Ja mam taka listonoszkę co od lat sie nie fatyguje nawet z najmniejszymi paczkami i mowię tu o kopertach bąbelkowych mniejszych niz a4, w ogóle ich nie bierze ze sobą tylko ☠☠☠ut awizo do skrzynki i leci dalej. A ja cały dzień w domu siedzę i czekam. I kiedys tą swoją tradycją wrzuciła mi awizo, poszłam na pocztę odebrać nawet nie wiedziałam o co cho, bo na nic nie czekałam, babka mówi ze nie ma nic dla mnie ale poszukają jeszcze i zadzwoni. Kilka dni pózniej telefon, przesyłka sie znalazła, idę tam a oni mnie wydają paczkę zaadresowaną do mojej kuzynki mieszkającej tu niedaleko. Nazwisko to samo ale imię inne, ulica kilometr dalej, nie wiem skąd pomysł ze to ja byłam adresatem.
E: Awizo było na moje dane i adres oczywiście, czyli całkiem inaczej niz paczka.

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2015-07-30 o 13:54
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora