Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaromania cz.LVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 13:58   #4985
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, reklamacja za reklamacją i juz mam tyle kasy na kartach podarunkowych, że teraz będę zaznaczać zwrot gotówki ale przyznam już nie czekam, teraz i najmniejsze zmechacenia reklamuję.
ja to samo, od razu lecę z reklamacją, w końcu jak coś kupije to nie po to aby założyć to 5 razy i wyrzucić

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Cooo? Kufa, no nie moge po pierwsze jak sie ludzie zachowują a po drugie ze inni temu przytakują i nie wstyd im takiej postawy. Ta baba na poczcie wcale nie jest lepsza od faceta, który mi telefon z torebki zwinął.
Tez bym nie popuściła, nie ma mowy.
Ja mam taka listonoszkę co od lat sie nie fatyguje nawet z najmniejszymi paczkami i mowię tu o kopertach bąbelkowych mniejszych niz a4, w ogóle ich nie bierze ze sobą tylko ☠☠☠ut awizo do skrzynki i leci dalej. A ja cały dzień w domu siedzę i czekam. I kiedys tą swoją tradycją wrzuciła mi awizo, poszłam na pocztę odebrać nawet nie wiedziałam o co cho, bo na nic nie czekałam, babka mówi ze nie ma nic dla mnie ale poszukają jeszcze i zadzwoni. Kilka dni pózniej telefon, przesyłka sie znalazła, idę tam a oni mnie wydają paczkę zaadresowaną do mojej kuzynki mieszkającej tu niedaleko. Nazwisko to samo ale imię inne, ulica kilometr dalej, nie wiem skąd pomysł ze to ja byłam adresatem.
E: Awizo było na moje dane i adres oczywiście, czyli całkiem inaczej niz paczka.
jak bys chciała latac na pocztę po każdą paczkę to bys sobie zamówiła z odbiorem w punkcie a nie przesyłke do domu, nie pytałas na poczcie co to za polityka? śmierdzący leń z tej kobity i tyle
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora