Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaromania cz.LVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-30, 14:35   #4995
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
sama sie zastanawiam jak ona to robiła i jak to jest możliwe ze nikt o tym nie wiedział i nie zareagował, moze miała wspólnika Nie wiem czy jeszcze pracuje na tej poczcie bo to było kilka lat temu ale ona pracowała na tej poczcie wiele lat.

w ogóle mam wrażenie że poczta nie jest zainteresowana szukaniem winnych miedzy sobą np. jakiś czas temu pracowałam w firmie w której do moich zadań należało też wysyłanie korespondencji dostawałam szału prawie jak miałam chodzić na pocztę bo kolejki niesamowite, czasem stałam 1,5 godz żeby zostać obsłużoną a to dlatego że Ci wszyscy ludzie przede mną stali po odbiór listów bo zastali awizo, ciągle były kłótnie i skargi na listonosza bo cały dzień ludzie siedzą w domu, schodzą na dół a to awizo, wśród nich matki z małymi dziećmi jakieś babcie no masakra, oczywiście naczelnika nigdy nie było, codziennie ta sama historia i nikt nic z tym nie robił, nie rozumiem tego bo przeciez babki w okienkach miały przez niego o wiele więcej pracy więc same powinny chcieć z tym coś zrobić ale jak widać panowała jakaś dziwna lojalność między nimi
Daj spokój... a może to nie do końca wina listonosza tylko góry? Nie wiem jak to jest w praktyce, ale słyszałam, że w niektórych firmach kurierskich nakładają na pracowników tyle obowiązków, że nie ma szans, żeby się zmieścić w 12h pracy, a co dopiero 8. Może w ten sposób listonosz stara się wyrobić, bo góra narzuca ogromne ilości przesyłek... aczkolwiek nie pochwalam
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora