Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-16, 14:30   #487
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja nie mam. I też się właśnie zastanawiam jakie jest prawdopodobieństwo, że jeszcze się pojawią. [emoji848]
Ostatnio dopiero zauważyłam, że pojawiła mi się delikatna kresa od pępka w dół.


A odnośnie pakowania torby do szpitala - ostatnio oglądałam fajny filmik na yt. Tłumaczyła fizjoterapeutka ze szpitala św. Rodziny w Warszawie. Ona ma też filmiki ze szkoły rodzenia. Tylko nie pamiętam jak się nazywa.




Przyszła mi dziś sukienka na wesele. Świetna jest! Akurat idealnie opływa brzuch i nie wyglądam jak wieloryb.
Joanna Mróz, oglądałam jej szkole rodzenia[emoji846]

Ja mam kresek od pępka w dół i od pępka w górę też [emoji16] tylko mi się nie schodzą obie dokładnie na pępku, dolna jest bardziej z lewej strony a grona celuje w środek[emoji6]. Śmieszne to jest[emoji6].

Pokaż sukienkę [emoji846]
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a duże macie torby/walizki do szpitala? Bo ja żeby wszystko zmieścić to albo 3 torby albo 1 największa z możliwych walizka. Poprzednio miałam 3 torby, ale najpierw sama trafiłam do szpitala a później mąż dowiózł rzeczy synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuję wziąć średnia walizkę. Mam nadzieję się zmieścić [emoji846]. Nastawiam się jednak, że pieluszki i rożek do karmienia wezmę osobno. No i nie wiem co z wodą... Powinni mieć w szpitalu, teraz każdy ma targać zgrzewkę..?[emoji848]
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Ja mam rozstepy na udach [emoji17]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na udach cellulit, bo mi trochę zgrubły[emoji20]. Nie mogę się doczekać kiedy po porodzie pobiegam, wsiądę na rower i to wszystko zrzucę. Już 2 tyg. temu miałam prawie 15 kg na plusie[emoji20].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora