Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczekiwania rodziców wobec obowiązków szkolnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-23, 13:34   #23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Oczekiwania rodziców wobec obowiązków szkolnych

Ja uwazam, ze Twoje podejscie do nauki jest skrajnie nieodpowiednie i wiem, ze jesli masz troche oleju w glowie pozniej bedziesz tego zalowac.
Po pierwsze, nie gloryfikowalabym na Twoi miejscu tych "mocnych" troj i "mocnych" czworek. Ocena to ocena. Dodajac przymiotnik "mocna" narazasz sie na smiesznosc.
Po drugie, prawo to ciezkie studia. Z takim podejsciem jakie prezentujesz nie masz na tym wydziale szans. Kierunek nie jest latwy a Ty sie podniecasz szostka z woku czy filozofii. Nie ma co ukrywac, ze poziom filozofii w liceum nie jest zbyt porazajacy i - nie znajac poziomu Twojej szkoly - z cala moca stwierdzam, ze napewno za wiele wysilku w to nie wlozylas. Tak samo wok. Idiotyczny przedmiot olewany - nie bez przyczyny - przez wszystkich. Gdybys miala szostke z fizyki czy matematyki to inna sprawa.
Po trzecie to mam wrazenie, ze ogolnie za wielkiego pojecia o tym jak wyglada dalsza edukacja to nie masz. Mowisz, ze masz "mocna troje (slowa "mocna" juz skomentowalam) i w razie checi pojscia na politechnike wystarczy, ze troche przysiadziesz. Tu Cie chyba juz humianistyczna natura za bardzo poniosla. Masz tylko troje. Do tego na proflu humanistycznym. To, ze tak powiem "minimalne minimum". Nie masz na chwile obecna zadnych szans pojscia na politechnike. Nawet jesli cudem sie dostaniesz to wyrzuca sie po pierwszym semestrze. Swoim brakiem ambicji skutecznie odncinasz sobie wiele ciekawych drog.

Ja skonczylam najlepsze LO w miescie. Profil humianistyczny. Na 70 osob z dwoch klas o profilu humanistycznym tylko ja jedna mialam piatke z fizyki. Zenujaca sytuacja.
Ja nie wiem skad w humanistach takie olewcze traktowanie przedmiotow scislych. Z tego, co wiem to ejst to ogolnopolski trend. Potem dziwic sie, ze tyle bezmozgow po ulicach chodzi. I to tlumaczenie, "nie umiem przedmiotow scislych bo jestem humanista". Raczej leniem i idiota .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-06-23 o 13:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując