Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 19:08   #69
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

I to jest właśnie sedno sprawy : grono osób które pisze z potrzeby serca , nie dla poklasku praktycznie nic nie testuje. Zazwyczaj testują osoby dla których wygrany kosmetyk to taki typowy profit : zainteresowanie produktem kończy się w momencie otwarcia paczki , no tam ewentualnie jeszcze szybko trzeba skrobnąć recenzję puki kurier jeszcze na schodach , bo po co przecież czekać do regulaminowej ankiety.


I faktycznie jest dużo kont w których recenzowane są tylko kosmetyki z testów. Chociaż w większości przypadków recenzję to za duże słowo. Parę zdań na zasadzie fajne- tanie-ładnie pachnie - kup. . Zazwyczaj wygląda to tak : ja mam - u mnie lipa - ja nie mam - jak one to robią że mają - może trzeba złamać algorytm itd itp... A dostać kosmetyk to jest nic. Opisać go z sercem - to jest sztuka


I ja solidarnie z dziewczynkami - kupuje produkt który był testowany na wizażu tylko wtedy gdy dostanie go któraś z dziewczynek które czytam I pewnie jest nas o wiele więcej
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi

Edytowane przez maladaga
Czas edycji: 2019-02-08 o 16:58 Powód: literówka
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując