Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 18:12   #4456
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest ta marka dostępna w Hebe? Jeżeli tak, to macałam testery szminek, chciałam na prezent gwiazdkowy dla mamy wybrać, kolory ładne, ale raz, że wszystkie były matowe, a moja mama takich nie używa, a dwa, strasznie śmierdzące zjełczałym tłuszczem, ohyda. W końcu kupiłam tę z Lavery, którą tutaj pokazywałam i ona jest bardzo dobra, nie śmierdzi, nawilża, ale ładnie się trzyma na ustach, jest taka zwarta formuła, mnie bardziej pasuje, niż np. CC, która była mazista, bardzo się rozpływała,generalnie uważam, że jest lepsza od CC, bo tamta też miała dyskusyjny zapach, czuć było olej rycynowy, w Laverze nie ma żadnej brzydkiej nuty zapachowej, ani posmaku.
Nie do mnie pytanie, ale tak, to marka dostępna w Hebe. Przypomnij proszę czy kupiłaś tę pomadkę Lavery stacjonarnie czy online? Pamiętam jak o niej pisałaś i kojarzę zdjęcie, które wklejałaś, ale tego nie wiem. Na targach typu Ekocuda też pewnie Lavery nie ma? (W sumie nie wiem po co pytam, bo mam full pomadek, głównie nienaturalnych. Czaję się jeszcze ewentualnie na błyszczyk Felicea - kojarzę, że beets polecała.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora