Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 15:47   #201
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Witam, przyłączę się jeśli pozwolicie :P

Ja jako typowy RPG-owiec nie mam nic przeciwko żeby czasem pokierować jakąś rodzinką miałam wszystkie części simsów i grałam w niemal wszystkie dodatki, jedynie co nie posiadam to najnowszych do 3-ki czyli rajska wyspa i skok w przyszłość czy jakoś tak Kiedyś lubiłam też czasem pograć w sieciowe shootery głównie COD ale ostatnio w ogóle nie mam ochoty, chyba wyrosłam...

A co do Wiedźmina, bo zauważyłam że temat był poruszany to powiem, że pierwsza część baaardzo mi się podobała Dosłownie nie mogłam się odkleić od kompa jak pierwszy raz przechodziłam natomiast dwójka mnie znudziła już na etapie tej pierwszej osady na bagnach (nie pamiętam nazwy). Nie wiem, może kiedyś się przekonam i przejdę grę do końca ale odstraszył mnie nadmiar przerywników filmowych, dialogów oraz przeładowanie polityką. Czasem miałam wrażenie, że oglądam film a nie gram w grę :P Ja rozumiem, że fabuła jest ważna ale jakoś w moim odczuciu Wiedźmin2 stracił duuużo na klimacie w porównaniu do poprzednika...
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując