Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-02, 11:29   #80
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Beata no tak... Boze Narodzenie to dobry cel.... ale ja tak ogolnie o swietach mowilam bo nie wiadomo do ktorych sie wyrobimy
A w ogole co sadzicie o frytkach z batatow? Mozna sobie pozwolic na takie z piekarnika?
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA. Nie no w ten sposób to my do końca dni swoich nie wylaszczymy się Bataty chyba mają więcej kalorii niż zwykłe ziemniaki, piekłam, jadłam, słodkie, nawet smaczne, ale chyba wolę jak już takie wynalazki robię takie z selera (o dziwo, bo za selerem normalnie nie przepadam)
Ostatnio robiłam też z cukinii i też smaczne, ale tak po prawdzie całą robotę robi przyprawa taka do ziemniaków i frytek i papryka, którą tuninguję takie frytki.


Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Witajcie

Beatka Urodzinowo

A dla Wszystkich,które mają piekną motywację do działania,na rzecz pięknej sylwetki i zdrowych nawyków....
dzielę się moim medalem ......niech da i Wam powera...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



Beatka,czy połknęłam bakcyla ???.....szczerze to myślałam zawsze,że biegi nie dla mnie (bo jak wspomniałaś sama....no te cyce ),ale to wszystko to mit,kiedy nadarza się szlachetny cel
A w naszym mieście sporo fajnych akcji biegowych ,moi znajomi biorą udział,chociaż codziennie nie biegają,to i ja spróbowałam Co dalej....?? nie wiem,ale dzisiaj wróciłam z zakupów z książką "Bieganie jest proste "....

To,że zaczęłam....mocno powiedziane,dobrze że chociaż szybko chodzę.... he,he ....ale ostatnia na mecie nie byłam ,chociaż wynik nie był najważniejszy....akcja zarąbista.... . Podziwiałam radość dziewczyn,które do mety dotarły ostatnie...liczyła się dla nich piękna zabawa,bo szlachetny cel.... miały w sobie tyle powera,że nawet fotograf piękne ujęcia im zaserwował ....

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

[/COLOR]

Dziekuję Milennka
Brawo Ty....wszystko jest dla ludzi

Jedna z uczestniczek biegu kiedyś tak napisała
"A ja mam czas taki jaki mam, pierońsko dobry w porównaniu z innymi moimi znajomymi, bo oni po prostu żadnych czasów nie mają. Nie będę się porównywać do nikogo, będę pobijać samą siebie."

I tego nam Wszystkim,we wszelkich zmaganiach ze słabościami życzę

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



No tak....fakt.... może jakaś motywacja będzie....ja dostałam od koleżanki ocet (róża+lawenda+jabłko) ,popijam,ma pomóc na ograniczenie ciągoty do słodyczy ...

Co do batatów ,to dla mnie do obiadu np.za słodkie,ale frytki z piekarnika jako przekąska czemu nie...swojego czasu z dyni je robiłam
Dziękuję za życzonka. Jeszcze raz brawo za medal. Kiciunia jest śliczna.
Myślisz, że ocet Ci poskramia hucie na słodkie? Jeśli tak, to na zdrowie
Z tą książką to fajne. Ja też ilekroć przymierzam się do diety, to lubię sobie jakąś książkę o dietach do poczytania przytargać
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując