Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-17, 10:59   #73
zabuzabu
Raczkowanie

Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Lubie Kraków🧡 rok temu na majówkę pojechalismy na spacer po Rynku sobie pochodzić. (Ja Wrocław). Pewnie padnięta po dniu z dzieciakami? Dziś widzialam u mnie na osiedlu tez plac zabaw pękał w szwach od dzieci, słoneczko obudziło wszystkich [emoji295]️[emoji4][emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Byłam mniej zmęczona niż po dniu z samą córką - dzieciaki super się bawiły razem a ja miałam chwile oddechu. Powiem szczerze, że nie lubię być z córką sama w domu, ona nie potrafi sama się bawić (pracujemy nad tym), nie przepada też za oglądaniem bajek, chce tylko bawić się ze mną. A wiadomo, ile można bawić się w sklep, koniki albo w szpital... Po godzinie mam dość i prawie. I ogólnie nie lubi siedzieć w domu bo się nudzi (setki zabawek leżą nieużywane w koszach). Taki typ, najlepiej czuje się w przedszkolu albo jak jedziemy na jakąś wycieczkę.
zabuzabu jest offline   Odpowiedz cytując