Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-18, 10:16   #77
lucky woman
Raczkowanie

Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu a u mnie było odwrotnie przed pierwszą ciąża chciałam gromadki dzieci, dwoje minimum ale po stracie bliźniaka mojej córki na wczesnym etapie ciąży, po porodzie podczas którego nieomal prawie i ja straciłam, po zwolnieniu z pracy po dekadzie bo śmiałam urodzić dziecko postanowiłam nigdy więcej, nawet cześć ubranek oddałam zostawiając perełki by moja córka miała na pamiątkę taką byłam radykalna w tym postanowieniu. Ale gdzieś od roku pojawiły się pierwsze myśli że może jednak to nie jest dobre wyjście a potem decyzja że chcemy drugiego dziecka. Ot różnie to się w życiu plecie, jak to mówią nigdy nie mów nigdy. Bellina to muszę odwiedzić to miejsce bo nie daleko a na pewno atrakcyjne. A weekend w sobotę cały dzień upłynął na pracy w ogrodzie, córka się wyszalala więc pełnia szczęścia a niedziela spędzona na rodzinnej imprezie żal mi było tego słonka za oknem ale co zrobić, czasem tak trzeba.
lucky woman jest offline   Odpowiedz cytując