Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 43 ~ Lato jeszcze trwa, choć Jesień tuż, tuż… góry, morze, las – nasz cudowny czas!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-17, 12:22   #78
Mon_Cherry
secret.

Dot.: 43 ~ Lato jeszcze trwa, choć Jesień tuż, tuż… góry, morze, las – nasz cudowny

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Okno żywieniowe otwierasz [emoji38] sobie kiedy ci pasuje. Musi być min 16 godzin przerwy, czyli tego postu.
Jeść można raczej normalnie, wiadomo że zdrowo i jak najrozsądniej.

W maju i czerwcu zrobiłam wszystko co mogłam. Jadłam 8 godzin, zmniejszyłam kalorie, do tego je liczyłam... jadłam maleńko słodyczy, dużo kasz, ciemnego pieczywa. No cóż, moje tłuste cielsko nawet tego nie zauważyło [emoji848][emoji849]
Ale świetnie się po tym czułam i te przerwy nie stanowiły dla mnie żadnego problemu, więc wracam - dla lepszego samopoczucia.
Jeśli lepiej się czujesz i piszesz też o płaskim brzuszku to nie ma co się przejmować waga nie jest najważniejsza. Można ważyć mało a mieć odtłuszczone mięśnie...
Musisz tez wziąć pod uwagę, ze mięśnie ważą mniej od tłuszczu.

Ja co prawda schudłam trochę a waga mało co leci w dół. Za to figura się zmieniła, pupa i nogi.
Musiałam całą letnią garderobę wymienić na nową ale mam problem z cyckami za to... bo są duże i nawet jesli rozmiar mały sukienek to w cyckach się nie mieszczę.