Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-02, 12:57   #40
kaylla
Zakorzenienie

Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mateusz i Iga byli chorzy od połowy lipca. Idze minęło a Mateuszowi został kaszel. I tak samo męczył go albo w nocy trochę albo w dzień po wysiłku bądź płaczu. Raz był to suchy kaszel a raz mokry. Osluchowo czysty, inhalacje i syropy nie pomagały. I nagle w sumie samo mu przeszło jakiś tydzień temu czyli w sumie z 1,5 miesiąca go trzymało. U nas podejrzewali alergię, ale nie sądzę, że to to bo nie pokryło się z żadnym pylenie a nad morzem (gdzie powinno być lepiej) nie było żadnej poprawy.
To samo mam w rodzinie u 1,5 rocznej dziewczynki. Też kaszle już około miesiąca i nie wiadomo w czym rzecz.

Mati w przedszkolu płakał, ale że był tylko godzinę to tego płaczu nie było strasznie dużo [emoji6]. Najgorzej było wejść do szatni z podwórka, tam się rozryczał najbardziej.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

asiaczek - też bym rozważała kaszel poinfekcyjny, ale właśnie u Majki to nie jest pozostałość po żadnej infekcji, bo chora była chyba ostatnio w czerwcu czy na początku lipca, potem przez jakiś czas kaszlu nie miała, nad morzem jak byliśmy, to też było ok. Gdybym wiedziała, ze to pozostałość po infekcji, to bym się nie pzejmowała, zwłaszcza, ze ja sama tak mam, że już dawno niby zdrowa jestem, a kaszel dalej mam:/ Ale też nigdy nie miałam takiego kaszlu prowadzącego praktycznie do wymiotów:/
kaylla jest offline   Odpowiedz cytując