Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 12:09   #2911
kasia2209
Zakorzenienie

Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Na najbliższy tydzień prognozują temperaturę w okolicach 20-24 i mnie to bardzo odpowiada.
U mnie podobnie

Cytat:
Też czuję, że żyję. Wreszcie nie muszę planować dnia pod pogodę, czyli kombinować, że jak chce wyjść na spacer to tylko po zachodzie słońca, a zakupy bladym świtem, bo potem ukrop niemiłosierny. Mogę się też wreszcie ogarnąć i wyjść z domu jak człowiek, czyli z dosuszonymi włosami, makijażem i ubraniami, które lubię. Nie wiem jak wy, ale ja nie przepadam za letnimi ciuchami. Nie lubię sukienek ani szortów, więc z radością powitam jesienne ubrania.
Ja też nie lubię letnich ciuchów. Najlepiej czuję się w bluzkach z długim rękawem i długich spodniach, do tego baleriny albo botki i na zewnątrz kurtka.

Cytat:
Mnie też! Wiem, że to dziecinne, ale z satysfakcją słucham narzekania jak to teraz "zimno" jest. W wiadomym wątku któraś wizażanka napisała, że pożegnała się z letnimi ubraniami i nawet ucałowała koronki czy co tam te sukienki miały, z żalu, że odkłada je na tak długo Rozwaliło mnie to zupełnie
Wczoraj u mnie wreszcie padało przez większą cześć dnia, a pogodynka w telewizji ubolewała, że mamy "brzydki weekend". Kuźwa, pierwszy deszczowy weekend od maja w naszym regionie i takie gadanie. Nic tylko.
Wyszłam dzisiaj na zakupy i po drodze i w sklepie 99% ludzi było poubieranych jakby termometry pokazywały im 10 stopni (a było 18-20). Chmury ciemne na niebie i trochę deszczu, więc wśród ludu od razu panika. Byłam jedną z trzech osób w krótkim rękawie I wcale mi chłodno nie było, bo chodziłam mokra jak dzika świnia, bo jest strasznie wilgotno.
kasia2209 jest offline   Odpowiedz cytując