Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciągle jest mi zimno..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 07:53   #3
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Ciągle jest mi zimno..

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Witam,
Mój problem może wydawać się błahy, ale dla mnie jest to naprawdę sprawa w dużej mierze utrudniająca codzienne funkcjonowanie. Cały czas jest mi zimno i to w warunkach, w których innym jest ciepło lub odczuwają, że temperatura jest idealna. Mieszkam w dosyć pogodnym, dobrze nasłonecznionym mieszkaniu, gdzie okna wychodzą na stronę południową. A mimo to jest mi zimno.. W pokoju mam 25, 26 stopni i .. marznę..
Gdy na zewnątrz jest naprawdę upalnie, a pokój nagrzeje się do ok. 30 stopni - wówczas czuję się idealnie, jest cieplutko i tylko wtedy nie odczuwam tego okropnego zimna.
Największy problem jest podczas snu - żeby zasnąć, muszę mieć na sobie bardzo grubą piżamę, inaczej w ogóle nie zasnę lub będę ciągle wybudzać się przez uczucie zimna.
Upał odczuwam słabo i mocne gorące dni w ogóle mi nie przeszkadzają.
Co z tym zrobić? Czy to może być objaw jakiejś choroby? Dodam, że odkąd pamiętam do snu zawsze musiałam mieć cieplutko, ale za dnia nie było problemu, abym się zaaklimatyzowała do chłodniejszej temperatury. Obecnie mam problem nawet za dnia, ciągle gęsia skórka, dreszcze, nieustanny chłód... Ma ktoś tak samo? Niestety na przeprowadzkę do Włoch na razie mnie nie stać..
Mam to samo. Od dziecka mialam problem z zimnymi nogami, ale po 30 zrobilo sie naprawde zle - skarpetki sciagam dopiero przy 28 stopniach. Zima mam wlasciwie caly czas zimne stopy, dlonie i nos i to przy temperaturze 23-24 stopnie w domu. Nie istnieja buty zimowe, w ktorych byloby mi cieplo po wyjsciu z domu. Plusem jest, ze zaczelam jednoczesnie dobrze znosic upaly, a kiedys bylam polzywa.
Sugerowano mi juz tu na forum chorobe Raynauda, ale poza tym marznieciem zadne inne objawy sie nie zgadzaja - dlonie mi nie bledna ani nie dretwieja.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując