Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 11:17   #1655
miniminiv
Raczkowanie

Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Miniminiv niski cukier miałaś z palca więc napewno cukrzycy nie będzie , dziś będziesz miała jeszcze wyniki? Fajne ciuszki wyłapałaś wyobraź sobie ze mnie zmotywowałaś i też poszłam do lumpka i trafiłam na wymianę odzieży letniej na jesienną także super tylko żeby naprawdę kupić fajne ciuszki to trzeba być przy otwarciu i to najlepiej wziąć siostrę i mamę hehe bo tak u nas robią przychodzą we trzy i zanim ja przejrzę wieszaki to wszystko co fajne przebrane , dziś mimo że te najładniejsze rzeczy już się rozeszły to kupiłam sporo ciuszkow dla mojej małej i dla dzidziusia też fajny kocyk w motylki , kombinezon na zimę i kurteczkę na zimę i nawet pościel w sówki i dałam niecałe 50 zł także zakupy udane nie wiem czy jeszcze jutro tam nie zajrzę bo na drugi dzień dokładają ciuszki. Z tych gorszych wieści to byłam dziś u dentysty i niestety okazało się że muszę wydać 800 zł za leczenie zęba i się zastanawiam czy nie wyrwać bo już 300 zł wydałam na leczenie kanałowe eh pech jak nie wiem . Czy wyrywalyscie zęba w ciąży? Można brać znieczulenie? Bo mój dentysta nie wyrywa bez i się zastanawiam czy jak mój ginekolog zabroni to co wtedy
Fajnie, że się udały łowy. Ginekolog nie zabroni znieczulenia, a wręcz pewnie zaleci żeby jak najszybciej zrobić z zębem porządek.

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Trzeba rozruszać wątek

Ja jestem w wiecznym niedoczasie. Cała sobota to było ogarnianie różnych rzeczy, a w niedzielę robiliśmy synowi imprezę urodzinową. Wczoraj byłam na jazdach ćwiczyć parkowanie i potem umierałam cały dzień przez to siedzenie Kiepsko fizycznie znoszę tę ciążę i nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze te 4 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak Ci idzie parkowanie? U mnie tak średnio, ale ja mało jeżdżę - ostatni raz w ubiegłą niedzielę. Jutro do lekarza się sama wybiorę, już się lekko stresuję.
Może ten dyskomfort z powodu tego, że coś miałaś źle ustawione w aucie? Albo się „spinałaś” podczas jazdy? Ja się czasami łapię na tym, że strasznie sztywno siedzę za kierownicą, napięta jak struna, zamiast trochę wyluzować.
miniminiv jest offline   Odpowiedz cytując