Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 15:44   #4728
Dwight_Schrute
Zadomowienie

Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Seweryn 28 lat - najwięcej listów. Wiele kobiet chce pocieszyć złamane serduszko. Ciężko wyczuć jego prawdziwą naturę. Jego oblicze przesłania żałoba i możliwe, że wcale na ten moment nie pokazuje prawdziwego siebie. Na moje oko, wcale z niego nie jest taki kochany misio jak go próbują przedstawić.
38 lat - nie mój typ, nie mój typ, nie mój typ... wrażliwiec. Zobaczył super laskę i "no to czytamy". "Jestem mamą 4 letniego Franka" i... mamy ten haczyk. "Za młoda"?! Wtf?! 19 to przecież super wiek dla kobiety.
"Jak do tej pory trafiałam na samych dupków, którzy szukali tylko zabawy". Ja bym ją odrzucił. Sama sobie dupków wybierała...
Co znaczy, że lubi dupków, a to znaczy, że prędzej czy później go z dupkami zacznie zdradzać. Wychodzi jego doświadczenie z kobietami.

Jakub 43 lata - ocenę swojej męskości uzależnia od "tego co kobiety piszą w listach". Można i tak. Żart z "poleżeć na Kubie" dosyć średni. Czuć od niego takim "fircykiem". Prawdopodobnie lubi rzucić świńskimi żarcikami.
Facet ma swoje lata i dziwi się, że kobiety które do niego piszą nie chcą przeżyć czegoś "szalonego", ale szukają spokoju i stabilizacji w postaci "bezpiecznego dopłynięcia do brzegu". Sorry, ale nie masz wyglądu ani pieniędzy żeby przebierać w 20 latkach...
Jedną z facebooka odrzucił, ale już drugiej nie. Ciekawe czemu (wygląd panie i panowie, wygląd). "46 lat to trochę za dużo." Ależ ogromna różnica wieku! "Ta pani wizualnie kompletnie na nie". Kubuś patrzy w lustro i widzi chyba modela z okładki. Ciekawe jak by się ocenił w skali 1/10. Myślę, że poniżej 7 by nie dał. Chociaż jest co najwyżej 4. "Jestem bardziej jako dojrzały mężczyzna już postrzegany przez kobiety" - on naprawdę myśli, że ma nadal 25 lat.
Ujęła go pasja, poczucie humoru... a wystarczy popatrzeć na zdjęcia żeby wiedzieć, że KŁAMIE.

Adrian 29 lat - Od razu zaznacza, że będzie wybierał "ładne", ale jednocześnie nie potrafi się przyznać, że to jego wybór. Zrzuca odpowiedzialność na "żyjemy w takich czasach, że ludzie do wizualności przywiązują wagę", a potem na "mam taką branżę". Kur**a nie jesteś agentem modelek człowieku, ale rolnikiem. Zwróćcie uwagę na to co mówi jego ojciec. Facet jakby sugeruje, że syn popełniał błędy i kierował się głównie wyglądem kobiet w przeszłości. Przynajmniej ja tak to odebrałem po wcześniejszych słowach rolnika.
Ta od "cześć łobuzie" - najlepsza! Rolnik zniesmaczony jej stylem bo mocno się dziewczyna maluje.
38 lat od razu out, 37 to samo, 36 następna. W sumie nie dziwię się mu. Chociaż myślę, że jakby było 18 to by się zastanawiał.
P.S on wygląda na 40 lat, a nie 29. Ciekawe czy pali...

Sławomir 34 lata - jak rodzina? "Mam nadzieję, że się powiększy". Kobiety, słuchajcie czasem co mówi facet. Ten ma parcie na dzieci i kandydatka musi się z tym mocno liczyć.
Najlepsza ta od dwójki synów, która pisze: "nie szukam na siłę partnera". No wcaaale. Do programu telewizyjnego chcesz się wybrać żeby znaleźć. To już wyższy poziom desperacji i "na siłę"...
20 latka (widzieliście reakcję Manowskiej na wiek? ) mieszkająca na Islandii, którą zainteresował polski rolnik lat 34? Podejrzane.

Waldemar 46 lat - Pytanie do niego od razu o dzieci. Przecież tym samym Marta Manowska sugeruje wybór dużo młodszych kobiet. Nie oszukamy biologii. Różnica musi być co najmniej 8-10 lat. Brat podkreśla to samo "jeszcze matką". Kolejny kandydat, który "ma parcie na dzieci".
Bardzo jest zawiedziony, zaskoczony, że piszą do niego kobiety starsze, po pięćdziesiątce. Jakby był w szoku.
On naprawdę użył zwrotu, że "wizerunkowo byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę". Oj oj, nieźle teraz zabłysnął... Chłopie, popatrz na siebie najpierw.
36 lat... Oooo wreszcie te 10 lat młodsza.
Nie jest ogólnie zadowolony. Liczył na kobiety w przedziale wiekowym 20-30...

Najbardziej rzuca się w oczy, że wszyscy chcą kobiety młodsze. Mnie to nie dziwi jakoś bardzo.W sumie dużo bardziej jestem zaskoczony, że tak wiele starszych kobiet napisało i że zostały one "zaoferowane" kandydatom w listach przez produkcję. Druga sprawa jest taka: czy oni zdjęć tych kobiet nie oglądają zanim listy podają uczestnikom? Niektóre naprawdę odpadają ze względu np. na nadwagę. Osobowość, osobowość i jeszcze raz wygląd.
Ogólnie wrażenia tych kandydatów można określić jednym zdaniem: "czemu nie pisały do mnie same modelki w przedziale wiekowym 18-30??? "

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Juz jedna Jessika była, ale odrzucił ja od razu Adrian

Jeden z rolników wywinie jakiś numer ponoć, ale który, niewiadomo, sama Manowska mówił ze oburzy to pewnie widzów...
Stawiam na Kubusia.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mnie troszke zawiódł Seweryn. Widac , ze gustuje w tych bardzo zadbanych paniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak każdy. To co widziałaś w programie to moim zdaniem maska.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I ten fluid - zarówno odcień, jak i konsystencja. Wyglądała na zbliżeniach, jakby miała na sobie tłustawą szpachlę. Brakowało świeżości. Niepotrzebnie zaczęła eksperymentować z wyglądem. Po co poprawiać coś, co jest dobre?
Kilka lat robi różnicę. Zwłaszcza jak się ją porówna 29-35 lat.
Dwight_Schrute jest offline