Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 22:40   #635
viva91
na przekór do celu

Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Czyli to samo co u mnie, cisza i spokój ale przepowiadacze często, ledwo już człapie i w końcu brzuch opadł, potwierdzone przez 2 niezależne osoby Mała ewidentnie coraz mniej aktywna, a ja mam wrażenie, że każdy kolejny dzień znoszę coraz gorzej, już nawet nie próbuje kucnąć, bo nie wstanę [emoji23]Witaj, pamiętam Cię właśnie czas bardzo szybko leci, jeszcze niedawno czekałyśmy na wizytę serduszkową lub badania prenatalne, a tu już większość rozpakowana.
Powodzenia Tobie również i dużo sił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Tż już odlicza dni do wywoływania i tak już trochę mało mu zostało [emoji23] czas najwyższy w sumie

Kamila, jak tam u Ciebie?
Travis, jak maluszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dziś na czworakach szafki w kuchni myłam [emoji16] Ech no dobrze mi w tej ciąży, ale bez przesady, już czas najwyższy to zakończyć.

Nie wiem czy mi brzuch opadł. Nie wiem czego jutro się spodziewać. Momentami łapie mnie panika, ale co ma być to będzie. Byle ze szczęśliwym finałem.

NagiAkt pamiętam Cię [emoji846] Cieszę się, że bezproblemowo dotarłaś do końca. Odzywaj się jak będziesz mogła [emoji6]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka