Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 09:02   #2015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
2,5 g.
A tak w temacie cieni Natashy, są fajne, świetnie napigmentowane, łatwe w obsłudze itd.
Ale powiem Wam, że nie warto kupować dużej palety jeśli macie, tak jak ja , dużo cieni.
Jakieś niecałe 2 lata temu sprowadziłam sobie z USA tą większą 5-tkę i jeden z metalików zwyczajnie się pokruszył i wypadł z wypraski... Niestety na kafle, więc był do wywalenia
Paleta była uzywana tylko w domu, nie spadła mi itd. Na reddicie czytałam, że to częsty problem z jej formułą metaliczną. One się jakby kurczą i wypadają, coś jak cienie Colourpop te Shock cos tam, w białych okragłych pudełeczkach.
Trochę słabo, jak na cienie za tyle kafli
Z drugiej strony pierwszy raz o tym słyszę. Nawet zadnego filmiku nie widziałam z tymi skurczonymi cieniami metalicznymi.
CP przynajmniej mozna upchac paluchem i sa dalej, chociaz im dłuzej otwarty tym jednak bardziej kruszy juz pokruszony wczesniej, ale zauwazyłam ze to tez zalezy od formuły cienia im wiecje drobinek, tym te cienie mniej stabilne.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Trust and Believe.
Team: ShaunT
Corii jest offline   Odpowiedz cytując