Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:04   #94
asiaczek
Zakorzenienie

Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie, z tego powodu my odrzuciliśmy przedszkole u Zakonnic, bo takie teksty na pewno byłyby na porządku dziennym.
Daj znać co reszta rodziców o tym myśli i czy da się w ogóle coś zdziałać. . Powiem Ci szczerze, że u nas to w/w przedszkole cieszy się niemałym powodzeniem właśnie za rygor jaki tam panuje. Znajomi mówią : "spójrz jakie wychowane dzieci będą po tej placówce".

Anulus te spodnie z Lidla naprawdę fajne, takie same jak ja mam z Tchibo dla Mateusza, tylko cena o połowę niższa i te są z polarem i to dla mnie jest akurat minus, bo pewnie jest w nich bardzo gorąco. Aczkolwiek na jesień czy nawet zimą na śnieg byłyby pewnie ok, bo w końcu nie jest już tak ciepło.
Może poszukam rozmiaru dla Igi, bo ona lubi się kłaść w kałużach [emoji6].

Mati od wczoraj nie chodzi do przedszkola. W nocy ma zapachany nos, dziś rano też mu coś furczało głęboko i w końcu go nie zawiozłam. Ale teraz normalnie mówi, nie ma żadnego kataru, więc albo to się dopiero rozwinie albo znów ma zatoki zapchane i mógłby normalnie chodzić do przedszkola.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka