Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 11:21   #1058
voice_of_silence
Zakorzenienie

Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Zrobiłyście mi smaka, chyba coś upiekę w tym tygodniu. Tzn. spróbuję.

Śluz to jedno, ja mam inny, dość intymny problem. Czytałam już że to normalne, ale po prostu nie jestem w stanie znieść swojego intymnego zapachu, który teraz stał się dużo bardziej intensywny. Mam nadzieję, że po ciąży szybko zniknie.

I kolejna rzecz - połóg. To jest coś mnie mnie napawa lękiem i niemal obrzydzeniem. Wydaje mi się to po stokroć gorsze niż sam poród. Mając problemy hormonalne przed ciążą przeszłam różne rzeczy - torbiele, krwotoki, okresy które trwały po kilka tygodni. Płakać mi się chce jak o tym pomyślę. A to raczej po porodzie nieuniknione, w sensie te odchody poporodowe. Czy może ktoś z doświadczeniem powiedzieć że to nie wygląda aż tak źle jak sobie to wyobrażam?

Misia, adapter w smyku kosztuje 50 zł. Jaki to jest wydatek w skali wszystkich wydatków na dziecko? Jeżdżenie po polskich drogach to jest rosyjska ruletka. A jeżdżenie bez pasów to ja nie wiem co to jest. Sport ekstremalny już dla mnie.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-12 o 11:24
voice_of_silence jest offline