Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 12:38   #154
edan84
Troll

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
podzielam Twoje zdanie. i jestem ogromnie wdzięczna moim rodzicom, że nie myśleli tak jak Limonka, bo w przeciwnym razie nie byłoby mnie na świecie.

poza tym jak sama będę mieć dzieci, to przede wszystkim zamierzam odkładać hajs na czarną godzinę oraz na podróże i dopiero jak mi cokolwiek zostanie górką, to na kupkę na start dla dorosłych dzieci.

akurat, będę harować całe życie, nie zwiedzać świata, bo muszę 500zł miesięcznie odłożyć na działeczkę dla dorosłego dziecka. jeśli będę mieć kasy jak lodu - proszę bardzo - ale jeśli będę zarabiać normalnie, to przykro mi bardzo, ale najpierw opłacę sobie podróże, a dopiero potem pomyślę o działeczce dla dorosłego człowieka.
bardzo podoba mi się w tym temacie podejście xfridy.
No tak. Zrobię sobie dzieciaka, a potem wydam kasę na konsumpcję. Po co odkładać? Po co inwestować? Po co być zabezpieczonym, skoro można wyjść na ulicę i krzyczeć: Dajta mi podwyżkę!

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
edan84 jest offline   Odpowiedz cytując