Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 12:10   #159
Liza36
Raczkowanie

Dot.: Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo

Bliżej mi do zdania osób, które uważają, że jednak rodzice powinni mieć jakieś zabezpieczenie finansowe mając dzieci. Ja już jestem po ślubie i u nas była podobna sytuacja co u autorki w takim sensie, że ja mimo że moi rodzice nie.byli bogaci dostałam kiedyś pieniądze na wkład własny na mieszkanie kilkadziesiat tysiecy, dzięki czemu po paru latach sprzedając to mieszkanie podwoilam sobie wkład własny i tylko dzięki temu kupiłam już z mężem większe i sporo droższe mieszkanie (na kredyt) inaczej pewnie do tej pory mieszkalibysmy w kawalerce. Natomiast teściowie mojemu mężowi nic nie dali A wręcz to namawiali na kolejne kredyty typu na samochód. Jak się pobieralismy miał parę kredytów do spłacenia tymczasem teściowie jeszcze żądali sporej imprezy weselnej nie dokładając prawie nic, na co mój mąż też wziął kredyt (ja powiedzialam ze sie na to nie zgadzam i kredyt niech splaca sam skoro tez chce wielkiego wesela).
Dodam, że teściowie sami dom mają po rodzicach, nie splacaja żadnych kredytów, dla dzieci nic nie dali ale i nic nie odlozyli na emeryturę, uważają że pieniądze nie są w życiu najważniejsze i jakoś to będzie.
Dzięki mnie mąż jakoś wyszedł już z tych kredytów i pierwszy raz w życiu ma jakieś oszczędności A nie same długi.

Edytowane przez Liza36
Czas edycji: 2019-09-12 o 12:14
Liza36 jest offline   Odpowiedz cytując