Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 12:39   #1679
Castia
Wtajemniczenie

Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd u mnie takie myślenie, ale wolałabym mieć 3 chłopców niż 3 dziewczynki [emoji85]
Myśle, ze jest to spowodowane tym, ze moj ojciec marzył o synu, miał dwie córki, a moja mama nie mogła zajść w kolejna ciąże. Wiecznie miał żal o to, ze nie ma syna i niestety dawało mi się to odczuć przez całe życie... Dlatego zawsze tak marzyłam o synu i tak się cieszyłam, ze się udało, TŻ tak się cieszył, a wczoraj jak był ze mną na USG (bo na poprzednim nie był) to widziałam ten smutek w jego oczach i niby później zapewniał, ze dla niego płeć nie ma znaczenia, ze najważniejsze aby dziecko było zdrowe ale mimo wszystko złe się z tym wszystkim czuje. Teraz mam schize, ze będziemy mieli same dziewczynki i moj narzeczony tak jak moj tata przez to nigdy nie będzie spełniony jako ojciec... chyba powinnam pójść do psychiatry [emoji23]
Jeszcze wczoraj słowa mojej mamy z takim smutkiem - ojej, miał być wnuczek a tu znowu dziewczyna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam parkę i teraz nastawilam się na synka a będzie córeczka... Mój Filip jest mega lobuzem ale z mamuśka zasze się dogada [emoji2] córka za to bardzo wrażliwa i sporo mi już w domu pomaga ale jej fochy doprowadzają mnie do białej gorączki[emoji85] i mąż jakoś ma lepsze podejście do niej, ja już nie mam chyba nerwów i bardzo szybko się irytuje jej humorkami...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Castia jest offline   Odpowiedz cytując