Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 16:55   #180
motyla
Zakorzenienie

Dot.: Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że dla was są tylko dwie opcje - dać dziecku miłość, szczęście i szacunek do pieniędzy, albo kupić mu dom za pół miliona. Nic pomiędzy. Ja cały czas pisze o niezbyt wielkiej forsie na start - dla mnie wystarczajaco byłoby 20 tys.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

w moje studia rodzice włożyli 60 tysi i tak się zastanawiam, zaliczyć im to na poczet forsy na start czy upomnieć się o kolejne 50?

------

a tak ogólnie to nie kumam, czemu tak ciężko jest niektórym pojąć, że są ludzie, którzy nie mają żadnych realnych szans, by zarabiać tyle, żeby dać dziecku 50 tysi, jak zachce mu się kupić mieszkanie po osiągnięciu pełnoletniości. i nie jest to żadna zbrodnia ani żaden racjonalny powód, by tacy ludzie nie mieli nigdy dzieci. bo sorry, ale jak ktoś nie otrzyma jako dorosły chłop czy baba 20 tysi na start, to nie stanie mu się żadna krzywda, żadna.
tak jak Hultaj napisała - zaczyna się ludziom najwyraźniej marzyć dziedziczenie jeszcze przed śmiercią.
motyla jest offline   Odpowiedz cytując