Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 21:05   #2032
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tester sklepowy chcesz reklamowac?
Nie tester tylko jakby Ci w domu wypadło z palety za 5 stów ;p

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie wiem czy piszesz tak ogólnie (i na pewno masz tutaj rację) czy może odnosisz się do historii mojej albo coffee and cigarettes. Jeśli mojej - to już prawie 2 lata od zakupu, poza tym sklep z USA (Beautylish) - chyba nie chce mi się z nimi kopać .

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Na temptalii pojawiły się swatche nowej dużej palety Colourpop. O rany, ale słabizna

Raczej tak ogólnie, bo mi się też zdarzyło, że np. cienie w słoiczkach się skurczyły, ale to było po dłuższym czasie po otwarciu i raczej marki typu Loreal. Ale gdyby mi się np. po pół roku skurczyła taka Danona za 5 stówaczy (choćby jeden cień) i groziło to wypadnięciem to żadna siła by mnie nie powstrzymała od pojawienia się w Sephorze Po 2 latach z zagranicznym sklepem to rozumiem, że nie ma się co kopać (z koniem). Napisałam to w kontekście naszych bieżących rozważań, jakby się to komuś teraz wydarzyło.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora