Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-13, 13:01   #101
Iwonia27
Zakorzenienie

Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Igor we wtorek i środę był w przedszkolu a wczoraj i dziś juz znowu nie. W środę po przedszkolu znowu mu się lało z nosa i poszedl spac o 18ej juz na noc tak go rozlozylo, wczoraj to samo. A dzis juz mnie przerasta jego zachowanie. Całą noc sie rzucal i jęczal ( rozumiem chory wiec ok) ale fakt jego mamozy jest tak meczacy i denerwujacy ze juz tracimy z D. nerwy. Jeszcze zeby to tylko tak było w chorobie to ok mozna przetrwac ale tak jest zawsze na codzien a teraz jest to x100 chyba. Siedzi mi na kolanach a jak chce wstac do łazienki kuchni czy do Kacpra to jest histeria i krzyczy maaamooo jakbym go co najmniej w przedszkolu zostawiła i wyje pół godziny. D. chciał mu podac tran, miód to mało nie wylał mu z rąk z nerwami bo to on mu podaje a nie ja. Oczywiście jedzenie ja mam robic i karmić (w przedszkolu juz mi mówią ze wolą zeby dzieci same jadły i zebym w domu go nie karmila) hehe dobre, bo niby ja bym nie chciala zeby sam jadł. On potrafi tylko nie chce bo jakby mu postawić ciastko i widelec to on wie co robić.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Idziemy do lekarza po południu z maluchami. Z małą przerwa u Igora juz to trwa rowno 7 dni. A teraz doszła temperatura. Chyba nie ma na co czekac, zwłaszcza ze weekend no i...mógłby juz pójść w poniedziałek hehe (nie sądziłam ze tak kiedys powiem [emoji16])
A i Kacper ma dzis gile po pas. [emoji57]

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Koleżanka rozmawiała dziś z dyrekcją, siostra była szczerze zmartwiona tym, co usłyszała, przyznała, że absolutnie nie tak to powinno wyglądać, obiecała, że będzie się bardzo uważnie przyglądać sprawie i interweniować, ale prosi też o rozmowę z nauczycielką. Ja też się z nią skontaktuję i porozmawiam.

A przedszkole, na które zwróciliśmy uwagę w tej chwili nie ma miejsc, prowadzą zapisy, jak się zbierze odpowiednia ilość to mogą uruchomić dodatkową grupę...
Kurcze szkoda ze ta jedna jest takim slabym ogniwem. Rety... Ciekawe ilu rodzicom to nie przeszkadza. Toz to rygor jak w wojsku a maluchy maja dopiero kilka lat.

Iwonia27 jest offline   Odpowiedz cytując