Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-16, 07:45   #2429
Zorzoli
Wtajemniczenie

Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość

Która mi da kopa w d... żebym się zaczęła pakować i wywalać niepotrzebne graty?
też by mi sięprzydało bo już w szafie się nie mieszczę... aż się boje co będzie na nowym mieszkaniu (tyle dodatkowej przestrzeni)

pandora__ - super to brzmi, fajne uczucie jak ktoś w nas wyzwala takie pozytywne emocje. A kiedy masz to wesele?

panna_felicjanna no i proszę... wszystko jasne tylko po co to ściemnianie?

Wróciłam z wyjazdu z tym facetem i jego znajomymi. Ogólnie to moim zdaniem wypad był super. Piękne widoki no on ma fajnych znajomych – większość to małżeństwa więc aż dziwnie się czułam w takim towarzystwie bo sama zazwyczaj trzymam się z singlami.
Było parę niezręcznych sytuacji odnośnie spania (nie było jednoosobowych łóżek), no i głupio trochę mi było jak jego znajomi mi się pytali skąd się znamy i co tu robię (podobno nigdy nie zabierał na wypad żadnej dziewczyny).
W każdym bądź razie ja się bawiłam super chociaż on potem coś skomentował, że wyglądam na osobę zamkniętą i zdystansowaną i ciężko wyczytać moje emocje (trochę się zdziwiłam bo mi się wydawało, że super złapałam kontakt ze wszystkimi) no ale nie pociągnęłam tematu.
Zobaczymy czy się odezwie przez 3 dni chyba już idzie ocenić czy ktoś się komuś podoba czy nie.. (trzymajcie kciuki) Na pewno nie będę zwlekać tak jak poprzednim razem i żyć w niepewności.

Chyba przez przeprowadzkę jestem taka bo wciąż czuję, że zrobiłam wtedy z siebie idiotkę i nie jestem w stanie teraz okazać komuś co czuję.

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline   Odpowiedz cytując