Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-29, 15:57   #4720
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jeju, oby te leki pomogły

My dzisiaj tez na basenie bylismy, dumna jestem z Ali bo w koncu sama zaczela plywac. Oczywiscie w plywaczkach
WOW!!!! brawo !!! <3

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
WOW, brawo Ala!

sQ trzymam kciuki za zdrówko. 2,4 cm [emoji7] Czekam już aż nam napiszesz, czy Maciuś będzie miał brata czy siostrę? Masz teraz preferencje co do płci?

Nina nauczyła się wołać pić. Jak mi to ułatwia życie No i coraz więcej nam opowiada. Ostatnio mówi do TZeta: Tata, mam ciocie Haline Mega wyraźnie to powiedziała, po czym dodała: balkon, ciocia Haline be. No myślałam, że padnę. Bo raz nauczyła się jak ciocia ma na imię, dwa opowiadała, że ciotka paliła na balkonie i że to jest be



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jaka Ona madra!! no nie moge!!! !!! ! ! moj w tym roku chyba tak nie powie ito nie dlatego ze inie ma ciotki haliny !

dzieki dziewczyny za dobre slowo... licze na to... co wiecej szpital wcale moze nie pomoc... bakteria wredota..ale mozeliwe ze taka moja natura. ze ona jest u mnie naturlanie od zawsze i szkodzic nie powinna... no ale kto to wie przy tamtej ciazy nie mialam badan (teraz wymaz na 1wizycie zgodnie z zaleceniem ministerstwa podobno...)

co do płci mam mieszane uczucia ta i ta fajna usilnie kazalam szukac drugiego ale no nie. jeden dzidziol wiec jakas plec musi byc jedna. nie wiem sama.
niby fajnie parka ale chlopak to petarada!
inna sprawa ze w ogole sobie tego nie wyobrazam. w ogole! W OGOLE!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora