Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 17:51   #500
The_Silence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Hej. Zwolniłam się z pracy... Pracuję na produkcji (mam do pracy 20km), niestety od czerwca mój sektor zostaje przeniesiony na nowy zakład (ok.25km dalej, będziemy mieć autobus spod obecnej firmy), więc miałabym jakieś 45km do pracy w jedną stronę. Do tego jest to praca na 3 zmiany, od poniedziałku do soboty co strasznie mi nie pasuje bo nie mam już życia prywatnego. Strasznie się wkurzyłam i postanowiłam złożyć wypowiedzenie. Znalazłam inną pracę ale kierowniczka nie chciała mi podpisać porozumienia, więc muszę przepracować te 3 miesiące wypowiedzenia.
Jednak ciągle mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Czy z te 3 miesiące znajdę pracę Boję się, że zostanę bez niczego. Może zbyt pochopnie podjęłam tę decyzję ale z drugiej strony nie odpowiada mi tak daleki dojazd i 3zmianowy system pracy. Chociaż wiem, że ciężko będzie mi znaleźć pracę na produkcji bez nocek. Może powinnam wycofać to wypowiedzenie? Albo zaczekać do końca maja i jeśli nic nie znajdę to zostać i dojeżdżać? Proszę o poradę.
The_Silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując