Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-12, 08:10   #2012
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Czy ktoś był ostatnio w tkm?
Nie wiem, czy to tylko w moim, czy wszędzie, ale kosmetyków jest mnóstwo, w tym naturalsów. Rano weszłam do sklepu online, a tam Willow Organic, nowa seria Sukin, Delidea (miałam kilka próbek z ecco verde), Sans Soucis i jeszcze sporo innych. Ale stacjonarnie powyższych nie było, choć dużo, dużo innych. Kupiłam tylko odżywkę Zatik do farbowanych, schowana na samym dole, za innymi, ale znalazłam
Zrobiłam kilka fotek, bo jeszcze takiej ilości kosmetyków w "moim" nie widziałam, trzy pierwsze to "tylko" pielęgnacja ciała, a dwa ostatnie zdjęcia, to niby osobne regały naturalnej pielęgnacji, choć pomieszali z nienaturalnymi, a większość naturalsów to i tak gdzie indziej stała
U mnie zawsze są pomieszanie i trzeba szukać po półkach. Ostatnio też było dużo fajnych kosmetyków, widziałam sporo Zatik ów zarówno do twarzy jak i włosów.

Ja na razie trzymam się odwyku, więc nie chodzę
Tak naprawdę jeszcze mam nowe zapasy kosmetyków Orientany pochodzące z wymianki (olejek do demakijażu, tonik trwa i imbir, serum neem) więc chyba jedyne co kupię po odwyku to szampon, odżywkę i maskę do włosów A i nowy Annabelle w jaśniejszym kolorze, bo już Golden Light powoli robi się za ciemny.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora