Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealny zapach do pracy ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-04, 22:02   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Idealny zapach "pracowy" ;-)

O to świetny temat do pracy wśród zapachów bardzo wszechstronnych sa zawsze Scent i Desnuda dobre na każdą okazję...

A w kwestii zapachów, ktore czysto subiektywnie uważam, za pomagające mi w pracy, za czysty skoncentrowany profesjonalizm w butelce - to mam kilka typów (tych samych bo juz kilka razy o nich pisałam ). Dla mnie to klasyczne, chętnie lekko szyprowe zapachy, z nutą kwiatów - różą, jaśminem, no i najbardziej babciny aromat czyli kwiat pomarańczy Moje najukochańsze typy - 24 Faubourg Hermesa, Eau du Soir Sisley oraz So Pretty Cartier. So Pretty mam od niedawna, choć to stara już fascynacja. 24 Faubourg i Eau du Soir propaguję już długo. Piękne i niesamowite zapachy. Hermes - cieplutki, słoneczy, wesoły i optymistyczny - dodaje energii i animuszu, wierzę, że dokonam wszystkiego! Jedna z najpiękniejszych kompozycji jaka kiedykowliek powstała Eau du Soir to inna bajka, jest chlodniejszy, zielony, na początku dość ostry. Strasznie mnie ciągnęło do EdS, ale to zapach z gruntu tych, który nie jest dla nastolatek, do niego trzeba dorosnąć. Budzi podziw u innych ale i wzmaga dystans, u mnie potęguje nastrój grozy, który jak twierdzi moja bliska koleżanka z pracy, czasem wokół siebie roztaczam...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując