Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lidl - zakupy kosmetyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-08, 15:25   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mamy wątek rossmanowski, a w nim hit za hitem. Jako że ostatnimi czasy wracam do domu inną droga i mijam Lidla - postanowiłam potestować kosmetyki. Po miesiącu stosowania Cien i Iseree uważam, że jakościowo są wręcz konkursowe.

Moje hity:

- Cien Bodycare - balsam do ciała: olejek z awokado & pantenol - balsam jest wprost rewelacyjny na lato; duża butla 500 ml a w niej bardzo fajna składowo maź ( na 3 miejscu w składzie gliceryna, potem olej rycynowy, na 8 pantenol, na 9 olej z awokado, na końcu olejek lawendowy) - lekka (trochę piankowa), gładko się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustego smalcu tylko lekki (naprawdę ledwo wyczuwalny) film, który po pół godzinie się wchłania. Wydajnośc konkursowa, ochrona i nawilżenie na poziomie 5 (w skali 1-6); Kosztuje standardowo jakies grosze - chyba 6 zł;

- Iseree Beauty - silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne (antibacterial cleansing pads extra strength) - pamiętacie płatki kwasowe Avon, te takie podwójne ? To te są o niebo lepsze ! Podaję skład:
aqua, denat, propylene glycol, polyglyceryl - 10 laurate, salicylic acid, panthenol, parfum, sodium hydroxide
W słoiczku jest 30 mocno nasączonych dużych płatków, śmierdzą kwasiorem na kilometr, po przetarciu skóra standardowo piecze, na drugi dzień wychodzą paskudztwa, na trzeci dzień twarz jak niemowlak. Uzależniłam się i kupiłam 3 opakowania na zapas.

- Cien Haircare - mleczko do włosów; w szklanej ładnej buteleczce z atomizerem znajduje sie biaława, gęstawa maź z wyciągami z owoców i pantenolem w składzie; niestety z tego co widze ma tez denat, więc dla cienkich i słabych włosów sie raczej nie będzie nadawać; natomiast dla wytrzymałych - pięknie pachnie, wygładza, nawilża i dba o końcówki, zmiękcza.

W kolejce do przetestowania mam jeszcze kilka kosmetyków, będę pisać na bieżąco.

Edit: zapomniałabym !

- Cien - bezacetonowy zmywacz do paznokci - duży, śmierdzi w normie, zmywa świetnie i nie wysusza skórek (rossmanowski mnie wysuszył na wiór).

Macie jakies swoje typy ?

Tymi platkami mnie zaciekawilas,musze ich poszukac a przy okazji znalazlam na necie z tej samej serii Iseree Beauty - Żel peelingujący

Składniki: aqua, polyethylene, glycerin, sodium cocoyl glutamate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, nylon-6, penthenol, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, xanthan gum, lactose, perfum, sodium chloride, methylparaben, sodium hydroxide, microcrystalline cellulose, ethylparaben, butylparaben, disodium edta, isopropyl alcohol, sodium lactate, cellulose, propylparaben, caffeine, panicum miliaceum extract, alcohol, hydroxypropyl methylcellulose, chlorella vulgaris/lupinus albus protein fragment, tris (tetramethylhydroxypiperi dinol) citrate, retinyl palmitate, tannic acid, coleus forskohlii extract, potassium sorbate, CI 77007.


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując