Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lekka dominacja
Wątek: lekka dominacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-19, 01:18   #17
shante203
Raczkowanie
 
Avatar shante203
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 71
Dot.: lekka dominacja

Samiec to co napisałes to juz jest raczej typowy hardcore... te klamerki i inne cuda to juz bardziej zwiazane z doswiadczaniem bolu a nie " lekka dominacja ". Jezeli dziewczyna powiedziala mu , że lubi " lekką dominacje " tzn ze chodzi jej o to zeby bylo bardziej ostro ale bez przesady, czyli wszystko w pewnych granicach. Ciezko powiedzieć , w ktorym miejscu ona ma te granice i co lubi. Ale popre tutaj koleżanki powyzej. Nie muskaj ją , dotykaj ją pewnie ,krępuj jej ręce , mow jej rozne swistewka , i przede wszystkim ROB TO PO SWOJEMU. Ja tez jestem obecnie w takiej samej sytuacji jak ona , jestem z chlopakiem i jestem jego pierwszą , ja natomiast doświadczenie seksualne juz mam. Wiem że on jest nieśmialy czasem , cos mu moze nie wyjsc , wiec tez go przyuczam i tlumacze mu co lubie i jak lubie, a też lubie taka dominacje ze strony faceta. Tyle ze wg mnie glownie chodzi jej o to , zebys po prostu wkoncu otworzyl swoj umysl i zrobil to z nia tak jakbys chcial i nie bal sie tego co ona powie czy sobie pomysli. Trac kontole , baw się nią... Piszesz ze jesteś "nieśmiały i ugrzeczniony" w kazdym z nas tkwi ta grzeszna strona , bardziej dzika i "zboczona" Po prostu pokaż ją swojej kobiecie a napewno będzie zachwycona U mnie z każdym razem idzie coraz lepiej a wlasciwie to jest juz naprawde dobrze wiec myśle ze das rade i podołasz. Po prostu otwórz się i wyzwól swoje rządze a będzie dobrze Powodzenia
__________________
"Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość."

John Lennon
shante203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując